info@iskendermobilya.com

HAKKIMIZDA

1993 yılında İskender Mobilya adıyla kurulan firmamız çıraklıktan kalfalığa ve ustalığa giden yolda çeyrek yüzyıla yakın tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir.

 

Tecrübeli yönetim ve üretim kadrosunun öncülüğünde ve geniş makine parkuruyla sizin için yenilikçi çözümler üreten İskender Mobilya, üretim, satış, montaj, ve satış sonrası hizmetleriyle daima bir adım önde olanların tercihi. Yenilikçi ve gelişime açık yapısıyla gün geçtikçe hizmet kalitesini artıran firma, 25 yıllık iş tecrübesiyle günümüz teknolojileriyle birleştirerek sunuyor.

 

Mutfak dolapları, banyo takımları, mobilya grupları ve dekorasyon işleri gibi tüm işlemleri kendi çatısı altında gerçekleştirerek İç Anadolu Bölgesi’nde bir ilki başaran İskender Mobilya, bütün bu işlemleri sahip olduğu bin metrekarelik kapalı alana, sağlıklı boya sistemleri ve son teknoloji CNC makineleri ile gerçekleştirmekte. Bebek ve genç odası üretiminde Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan firma, ayrıca mağaza mobilyaları, proje bazlı üretim ve kişiye özel imalatlar yapmakta.